Oświetlenie rowerowe

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Oświetlenie rowerowe to obowiązkowe wyposażenie każdego rowerzysty. Lampki rowerowe Vayox pomogą Ci poprawić widoczność na drodze podczas jazdy rowerem w ciemności lub przy złych warunkach atmosferycznych. Znajdziesz tutaj zarówno lampki przednie, jak i tylne.

Lampki rowerowe są wykonane z trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, zapewniające doskonałą widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Wszystkie lampki Vayox są zasilane akumulatorem i różnią się przede wszystkim szerokością wiązki światła, natężeniem światła i liczbą trybów pracy.

Jeśli szukasz lampki rowerowej, która oświetli możliwie największy obszar – wybierz światło rowerowe VA0073, które posiada aż 5 diod XML o łącznym natężeniu strumienia świetlnego wynoszącym aż 1020 lumenów!

Do codziennej jazdy np. po mieście, świetnie sprawdzi się lampka VA0047, która jest wyposażona w dwie diody o łącznym natężeniu strumienia równym 600 lumenów, posiada aż 6 trybów pracy, a dodatkowo może służyć jako power bank do ładowania innych urządzeń mobilnych.