W lampce VA0071 zastosowaliśmy super mocną diodę 5050 o mocy 15W, która generuje imponujące światło o łącznej mocy 1300 lumenów. Dzięki temu zyskujesz możliwość bezpiecznej, szybkiej jazdy nawet po najbardziej wymagających, nocnych szlakach. Zaprojektowaliśmy innowacyjną, przezroczystą głowicę z nowoczesną soczewką, która gwarantuje niezwykle szeroki kąt świecenia aż 220°. Sprzęt emituje zimne, białe światło skupiające się w dal, zapewniając doskonały skuteczny zasięg widoczności do 190 metrów.
Obudowę naszej latarki stworzyliśmy z wysokiej klasy stopu aluminium, co czyni ją stosunkowo lekką, a zarazem wysoce odporną na upadki z wysokości około 1,5 metra. Z myślą o trudnych warunkach atmosferycznych zapewniliśmy urządzeniu normę szczelności IPX6. Oznacza to pełną ochronę przed silnymi strumieniami wody pod wysokim ciśnieniem. Dodatkowo zastosowaliśmy hermetyczne, silikonowe włączniki, które skutecznie i trwale zabezpieczają całe wnętrze sprzętu przed przenikaniem wilgoci.
Wbudowany akumulator pozwala na niezawodną pracę od 3,5 do 6,2 godziny w zależności od wybranych ustawień mocy. Przygotowaliśmy dla Ciebie 6 praktycznych trybów:
Urządzenie zasilane jest wydajnym akumulatorem Li-ion o pojemności 4500mAh, który wygodnie naładujesz za pomocą uniwersalnego gniazda USB-C. Wyposażyliśmy sprzęt w czytelny wyświetlacz, który precyzyjnie pokazuje aktualny poziom baterii, chroniąc Cię przed nagłym brakiem światła. Zintegrowaliśmy tu również praktyczną funkcję Powerbanka. Dzięki niej możesz w trakcie jazdy ładować swój telefon (przez dodatkowy port USB), korzystając przy tym z oświetlenia.
Zaprojektowaliśmy niezawodny, w pełni uniwersalny system montażu, który bez problemu pasuje do każdego typu kierownicy rowerowej. Nasz uchwyt jest kompatybilny ze wszystkimi modelami lampek przednich naszej marki, pozwalając na ich swobodną wymianę. Opracowaliśmy także wygodny system szybkiego demontażu. Wystarczy jedynie przytrzymać dedykowany przycisk znajdujący się w uchwycie i pociągnąć lampkę do przodu. W ten sposób szybko i bez użycia siły zwolnisz ją z blokady, zabierając ze sobą.
W oryginalnym opakowaniu naszej marki umieściliśmy kompletny zestaw przygotowany do natychmiastowej jazdy:
| Typ diody głównej | 5050 LED |
| Strumień świetlny | 1300lm |
| Barwa światła | 6500K |
| Ilość trybów pracy | 6 |
| Maksymalny czas pracy | 6.2h |
| Pojemność akumulatora | 4500mAh |
| Czas ładowania | 5h |
| Port ładowania | USB-C |
| Funkcja powerbank | TAK |
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Klasa szczelności | IPX6 |
| Waga | 170g |