Skip to main content

Znalezienie odpowiedniego prezentu świątecznego to nie łatwa sprawa. Dlatego w tym roku chcemy ułatwić Wam wybór – z tej okazji przygotowaliśmy prezentownik, czyli propozycję sprawdzonych pomysłów na prezenty od VAYOX! 

Prezent dla miłośnika survivalu i aktywności

Poszukujesz doskonałego prezentu dla osoby, która uwielbia aktywność, survival i bushcraft? Najlepszym wyborem będzie latarka z kolekcji latarek taktycznych – dostosowana do ekstremalnych warunków, odporna nie tylko na wstrząsy, ale także na upadek z wysokości, wilgoć oraz kurz. Właśnie takie produkty znajdziesz TUTAJ

Upominek dla działkowicza 

Zapalenie ogrodnicy czy działkowicze na pewno zgodzą się co do tego, że jednym z największych problemów są wszechobecne… komary! Praca na świeżym powietrzu to sama przyjemność, dopóki nie pojawi się chmara głodnych owadów. Doskonałym pomysłem na prezent dla każdego działkowicza będzie więc lampa owadobójcza, która dzięki zastosowaniu odpowiedniego światła najpierw bawi owady, a potem razi je prądem, zapewiając tym samym spokojny wieczór bez ugryzień. Sprawdź całą ofertę TUTAJ

Coś dla “złotej rączki”

Czego, oprócz narzędzi, potrzebuje “złota rączka”? Miłośnikom majsterkowania na pewno przyda się odpowiednie oświetlenie – które pozwoli na pracę w każdych warunkach! Właśnie z myślą o nich stworzyliśmy dostępne TUTAJ latarki warsztatowe, które nie tylko zapewniają odpowiednią ilość światła, ale też możliwość przypięcia czy przymocowania magnetycznego do dowolnej metalowej powierzchni, a także regulację kąta nachylenia. 

Praktyczne i zawsze przydatne

Jaki prezent sprawić komuś, kto ma już wszystko i niczego nie potrzebuje? Są jednak rzeczy, które zawsze wydają się gubić w niewyjaśnionych okolicznościach – kable USB i ładowarki! Na szczęście je także znajdziesz w ofercie naszego sklepu, zerknij TUTAJ i wybierz odpowiedni model! W ofercie posiadamy także modele z systemem Quick Charge, który umożliwia szybkie ładowanie urządzeń elektrycznych. 

Zapraszamy do kontaktu

W razie wątpliwości dotyczących sposobu funkcjonowania i/lub wyboru odpowiednich produktów zachęcamy do kontaktu z Vayox na przykład poprzez formularz kontaktowy lub infolinię.
Odpowiemy na wszelkie pytania.