| Typ diody głównej | SST20 |
| Moc diody głównej | 10W |
| Strumień świetlny | 500lm |
| Barwa światła | 6500K |
| Światło czerwone | TAK |
| Ilość trybów pracy | 5 |
| Czujnik ruchu | NIE |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| Pojemność akumulatora | 800mAh |
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Maksymalny czas pracy | 15h |
| Port ładowania | USB-C |
| Czas ładowania | 2h |
| Wskaźnik poziomu naładowania | TAK |