| Typ diody głównej | SST20 |
| Moc diody głównej | 10W |
| Strumień świetlny | 600lm |
| Barwa światła | 6000-7000K |
| Światło czerwone | TAK |
| Ilość trybów pracy | 5 |
| Czujnik ruchu | TAK |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Zasilanie | Akumulatorowe, Bateryjne |
| Pojemność akumulatora | 1200mAh |
| Materiał wykonania | ABS + TPR + PMMA |
| Kolor dominujący | zielony |
| Maksymalny czas pracy | 9.5h |
| Port ładowania | USB-C |
| Czas ładowania | 2.5h |
| Wskaźnik poziomu naładowania | TAK |