| Typ diody głównej | OSRAM P8 |
| Moc diody głównej | 9W |
| Strumień świetlny | 500lm |
| Barwa światła | 6500K |
| Światło czerwone | NIE |
| Ilość trybów pracy | 4 |
| Czujnik ruchu | TAK |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Zasilanie | Akumulatorowe, Bateryjne |
| Pojemność akumulatora | 1000mAh |
| Materiał wykonania | Hammer ABS + Guma |
| Kolor dominujący | zielony |
| Maksymalny czas pracy | 15h |
| Port ładowania | USB-C |
| Czas ładowania | 3h |
| Wskaźnik poziomu naładowania | NIE |